Санбонепд Менс Лето Тенки Транспарентни Мраз Свила Боксери Дише Мажи Половината Панталони Долна Облека
  • Обновено

Санбонепд Менс Лето Тенки Транспарентни Мраз Свила Боксери Дише Мажи Половината Панталони Долна Облека

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : L Половината : 64cm/25.20" Должина : 21cm/8.27" Колк : 66cm/25.98" Големина : XL Половината : 68cm/26.77" Должина : 22cm/8.66" Колк : 70cm/27.56" Големина : XXL Половината : 72cm/28.35" Должина : 23cm/9.06" Колк : 74cm/29.13" големина : xxxl половината : 76cm/29.92" должина : 24cm/9.45" колк : 78cm/30.71" менс 3 парчиња секси лето тенок транспарентен мраз свила боксери дише мажи Половината панталони долна облека карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Изберете го ,покажете ја својата енергија. 5.Модерен. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет Пол : Човек Повод : Секојдневен, Дневен,Спортски Материјал : Најлон Стил : Секојдневно, Спортско Вклопување : одговара на големината Дебелина : Стандардно што добивате : 3 Х Гаќи Големина На Половината Должина На Колкот л 64см/25.20" 21см/8.27" 66см/25.98" Големина : Л Половината : 64см/25.20" Должина : 21см/8.27" Колк : 66см/25.98" Машка Долна Облека. Долна облека за мажи пакет. Мека, лесна, дише. Таг-слободен. Чувајте ги ладни и суви во текот на целиот ден.