Овордтанк Крпеница Фустан За Жени Дозвола под Коктел Плус Големина Чипка Фустани
  • Обновено

Овордтанк Крпеница Фустан За Жени Дозвола под Коктел Плус Големина Чипка Фустани

DEN 812.96

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

А. Предложете 1-2 големина нагоре. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б. Рачно Перење Препорачуваат/Нежно Перење Во Машина.Висат Или Линија Сува.Сезона : Fall Зимски Материјал : Полиестер Крпеница Фустан За Жени Дозвола под Коктел Плус Големина Чипка Фустани Материјал : Полиестер.Боја : Розова. Крпеница Фустан За Жени Дозвола под Коктел Плус Големина Чипка Фустани. Натпревар : Совршен За спарување со ѓердан, чанта, потпетици, чизми или сандали. Овој фустан има дама и нежен стил, како и секојдневен, па дури може да биде поврзан со платнени чевли или патики за младешки и жив изглед, создавајќи без напор разноврсен изглед!. Прилики : овие женски секојдневни фустани се совршени за различни прилики, вклучувајќи забави, шопинг, фотографирање, одмор, плажа, дом или кој било друг настан на кој сакате да присуствувате. [Нега На Облека] : Редовно Перење . Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.