хомчи Женски Фустани Секојдневен Елек О Врат Врат Лабав Стил Печатен Фустан Сино 2хл
  • Обновено

хомчи Женски Фустани Секојдневен Елек О Врат Врат Лабав Стил Печатен Фустан Сино 2хл

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

73" должина на палтото : 112см/44. Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!.11" ДОЛЖИНА НА ФУСТАНОТ : 110СМ/43.54" фустан должина : 106см/41.14" рамо : 44см/17.