Хаити Жени Краток Ракав Замав Лето Плажа Сарафан Повик Слоевит Макси Фустани Партија Екипажот Вратот Возбуда Долг Фустан
  • Обновено

Хаити Жени Краток Ракав Замав Лето Плажа Сарафан Повик Слоевит Макси Фустани Партија Екипажот Вратот Возбуда Долг Фустан

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Слоевит Фустан, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Класичен Сарафан За Гардероба. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Со Точки. Дизајнот На Вратот и Рафлерот На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.