Бубачки Зајаче Цртан Филм Лажичка Вратот Деца Маица Блузи Цртан Филм Блузи За Дете Печатење Маици Блузи
  • Обновено

Бубачки Зајаче Цртан Филм Лажичка Вратот Деца Маица Блузи Цртан Филм Блузи За Дете Печатење Маици Блузи

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детали За Производот. . Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. . Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. . Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. . . Карактеристики : 100% Сосема Нов. . Тип На Предмет : Маица. . Пол : Момче/Девојче. . Тип На Шема : Печатени. . Шема : Цртан Филм. . Материјал : Памук, Полиестер. . Големина : S/M/L/XL. . . Пакетот Вклучува : . . 1 Х Детска Маица. . . Известување : . . 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. . 2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. . Боја : Сива. Големина : Л.Стандардно вклопување. Ткаенина И Нега.