Без граници уникатна преголема маица со кратки ракави, големини XS-3X
  • Обновено

Без граници уникатна преголема маица со кратки ракави, големини XS-3X

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во деновите кога сакате само да бидете удобни, нема ништо слично како познатото чувство на преголема мета од без граници. Кога е правилно стилизиран, овој скромен главен гардероба може да изгледа лежерен и без напор трендовски. Совршено со сè, од фармерки, џемпери или одете на сите глам над лизгачки фустан. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло увезени. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сите родови стил : За него, за неа, за нив - за сите. Преголема мета со кратки ракави од без граници.