зттд силиконски шампон туш за скалпот тело за перење коса масажа масажер четка чешел а
  • Обновено

зттд силиконски шампон туш за скалпот тело за перење коса масажа масажер четка чешел а

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силиконски Шампон За Туширање На Скалпот Миење На Телото Масажа На Коса Масажер Четка За Комбинацијамачката четка има совршена рачка, која удобно одговара на вашата рака (рачно без батерија и водоотпорна)Користејќи го овој производ кога миењето со шампон може ефикасно да ги стимулира акупунктите, да ја промовира циркулацијата на крвта, да ги ископа меридијаните и да го ублажи заморот користете шампон за масажа за длабоко чистење, не оставајте нечистотија, отстранете ја првут И Ублажување На Маслата На Скалпот Ги Смирува Мускулите На Скалпот и Го Намалува Стресот (Прекрасно Чувство) + нема потреба да се грижите за вашите долги нокти или чувствителен скалп (и сите типови коса)купете еден и започнете го вашиот салон за скалп спецификации боја : жолта, бела, сина, розова материјал : силикон тип на коса : мрсна, влажна, долга, сува, разлетана ефикасност на производот : помогнете ви да ја измиете косата, масирајте го скалпот на скалпот, Шампонот Е Подобар и Поудобен Големина На Производот : 11*8см овој Производ содржи : 1*четка за шампон зттд силиконски шампон за туширање на телото за миење на косата масажер за масажа четка чешел а.висококвалитетен и нетоксичен.