Олај Угаси Дневна Хидратација Лосион За Тело Од Бадемово Млеко 11. фл. оз. Пумпа
  • Обновено

Олај Угаси Дневна Хидратација Лосион За Тело Од Бадемово Млеко 11. фл. оз. Пумпа

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Олеј Угаси Дневниот Лосион За Тело За Хидратација е формулиран со кремаст мирис на бадемово млеко за да ја надмине навлажнувањето. Формулата за лосион за тело работи во површината на кожата за да ја ублажи сувоста за значително помазна кожа. По само една употреба, ќе почувствувате целодневно, суво олеснување на кожата. И со континуирана употреба, кожата станува значително мека, мазна и поотпорна на сувост на кожата. Доживејте 24-часовна влага Од Олеј Нега на Кожата Во Овој Дневен Лосион За Тело За Хидратација со витамин Е, витамин Б3 и мирис на бадемово млеко. Одете напред и изгаснете ја кожата од глава до пети. Ја ублажува сувоста за значително мазна кожа.