A. Бои трепки, драматилаш, фабу-лики, пар
  • Обновено

A. Бои трепки, драматилаш, фабу-лики, пар

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Запостави и станете драматични! Однесувајте се кон некои Xtra Lift, Wisp и Curl со L.A. Colors Dramatilash Xtra Fablu-Lashes. Лесна тежина, синтетички влакна со зачудувачки ефект на мијалник, сигурно ќе ги дефинираат и истакнат очите. Со мек, тенок опсег кој нуди флексибилност, удобност и повторна употреба, уживајте во апсолутно убивање во овие ултра-тенки, волумен, меки и целосни трепки! Лесен за примена и без суровост. Лесна и удобна. Еднократно. Лесен за примена. Должина на xtra. Волумен на XTRA. Удобно. Долготрајно. Бесплатно суровост. Мека лента. Ефект на мијалник.