Maison USA, Ltd. Блум извезено ниво пар
  • Обновено

Maison USA, Ltd. Блум извезено ниво пар

DEN 135.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Belle Maison USA, Ltd. Блум Ниво пар е направен од 100% полиестерска ткаенина и има извезена цветна лента на дното. Нивото пар е широка ширина со должина со должина од 56 "широк и 24 ". Нашиот пар на цут Swag може да се обеси самостојно или да се спари со нашите бранови на цут и вредностите. Достапно во 3 убави бои : Американа, колонијална и природна. Достапни големини за цут се : Ниво парови (56 "x 24) (56" x 36 ", пар за бришење (58" x 38 "), & alance (58" x 12 "). Сите предмети се продаваат одделно. Упатства за нега : Упатства за нега : Машинско миење ладно. Деликатен циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели бели. Трбам суво ниско. ИЗВЕШТАЈ на ниска температура доколку е потребно. Направено во Кина. Содржината на ткаенина е 100% полиестер. 100% полиестеримпортски инструкции : машина за миење ладно. Деликатно циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Ниво парови (56 "x 24) (56" x 36 "), пар парчиња (58" x 38 "), & valance (58" x 12 ").