Сино-сива гроздобер преоден килим
  • Обновено

Сино-сива гроздобер преоден килим

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Перница вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што оваа област килим прави за добредојде покана, туку и пернистичката текстура исто така помага Додадете отскокнување на вашиот чекор. Тоа е исчезнато парче што ви е потребно вашиот простор. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот. Намалување на електрична енергија и направено од полипропилен, може да донесе боја во спална соба или да служи како сидро парче во дневна соба.Задоволувачка геометриска шема и привлечна шема на сина и сива боја, направете го овој килим да се запамети. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим. Секоја чекори е лулка од она што се чувствува како облак, и секој ден ќе бидете топло пречекани во вашиот дом, па колку ќе се чувствуваат воодушевени вашите гости? Создадени со најголема грижа и финост, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Инспирирани од веселите нијанси кои означуваат почеток на свежа процветана пролет, еден од овие зачудувачки килими ќе го трансформира вашиот простор со својата освежувачка употреба на боја .