Бомбај дома скитник директно повеќе килим или тркач
  • Обновено

Бомбај дома скитник директно повеќе килим или тркач

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Wanderer, со своите гео отпечатоци и глобално инспирирани дизајни, е сигурно да го изнесе вашиот внатрешен авантуристи! Оваа колекција има прекрасна комбинација на трендовски мода и елеганција. Рачно изработено во Индија со 100 проценти волна рамка. Колички за колекција на скитници, повеќе бои и големини : реверзибилен килим со рамно ткаење. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Единствена техника на примитивно умирање. Материјал : 100 проценти волна. Рамно ткаење. Современо. Отпорен на лизгање.