Чиста Громета Завеса Панели
  • Обновено

Чиста Громета Завеса Панели

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете елеганција и класа во секоја просторија со оваа светлина што ги филтрира воилните проегирни завеси. Нашите луксузни проегирни панели за громови му даваат на вашиот дом нов елегантен изглед. Содржина : Два (2) Воил Проегирни Панели За Завеси; Боја На Шипки : Четкан Никел. Секој панел е со димензии 54 W x 54 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 108 W x 54 L.