Облека во спална соба висина wallид монтиран метална двојна закачалка кука црна
  • Обновено

Облека во спална соба висина wallид монтиран метална двојна закачалка кука црна

DEN 608.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа кука за закачалка е за висечка облека, крпи, капи, облеки, итн. Може да се инсталира во спалната соба, бањата, просторијата за фитинг, кујната, итн. Вклучени се и неколку завртки. Theидните куки обезбедуваат изобилство на простор за виси предмети и организирање. Оваа кука може да се користи во која било просторија во куќата. Одлично за простории за перење, влезови, плакари и многу повеќе. Ви помага да заштедите простор и да го одржувате вашиот дом организиран. Стилска кука ќе додаде малку класична минималистичка талент за да ја комплиментира вашата соба. Облека за спална соба што виси wallид монтирана метална двојна закачалка, црна, 5 парчиња : Материјал : Алуминиумска легура. Растојание за монтирање на дупката : 18мм/0,71 ". Вкупна големина : 84 x 29 x 41mm/3.31" x 1,14 "x 1,61" (L*W*H). Дијаметар на монтирање на дупката : 4мм/0,16 ". Број на куки : 2 куки. Содржина на пакет : 5 парчиња x Hanger Hook, неколку завртки.