Уникатни поволни цени Фази од кадифен фланел Флеј Флеј Пинк 59 78
  • Обновено

Уникатни поволни цени Фази од кадифен фланел Флеј Флеј Пинк 59 78

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето кадифенско фрлање ќебе е направено од 100% полиестерски микрофибер. Ова ќебе е меко и удобно. Тој е лесен и обезбедува убава изолација за да ве задржи топло и за одмор. Единствени поволни цени се посвети на ќебиња со добар квалитет на фланел. Ве одржува топло додека ви обезбедува меко и нежно допирање, но не е густо до тој степен што ќе ве прегрее и е погоден за употреба на сите сезони. Миење на рацете на температура под 30 години и нежен циклус ќе биде подобро кога машината за миење. Поради логистичките причини, ние користиме компресирано пакување, ќебето може да биде малку мирис на крпа за печатење, така што треба да се измие пред прво да го користите. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку различна од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени Фази од кадифен фланел Флеј фрлаат ќебе 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Цврста боја. Големина на ќебето за миленичиња - 27 "x 40". Близнак - 59 "x 78". Целосно - 71 "x 78". Кралицата-78 "x 90". Годинава топлина. Машина за перење. Вклучен пакет : 1 х ќебе за руно.