Кобра кралот Ф Машки со една должина на голф хибрид и железо комбо сет
  • Обновено

Кобра кралот Ф Машки со една должина на голф хибрид и железо комбо сет

DEN 3791.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

• Првиот поврзан сет на пеглани на Кобра, ви помага да донесете попаметни, решенија управувани со податоци и да снимате пониски оценки • Фалсификуваното лице на Pwr Shell со E9 технологија дава брзина и растојание од возачот на влијанието на целото лице • Технологијата за чувство на јаглерод користи стратешки позиционирана , 100% медалјони од јаглеродни влакна и инсерти за да ги намалат вибрациите • Tecflo Technology користи прогресивни должини на хосел, единствена ширина и конструкции за да ги оптимизираат перформансите преку Set • Прогресивната технологија за вртење ги користи жлебовите за лице со CNC, кои испорачуваат оптимални вртења и траекторијата преку сет • Понизок профил Дизајните на главата на клубот и променливите должини на хосел ја оптимизираат локацијата, лансирањето, брзината и прошката преку сетот • Зафат : Ламкин Рел со Cobra Connect, напојувана од Arccos. Фалсификуваните лица на Pwr Shell опремени со E9 технологија се 20% потенки за зголемено флексибилно и експлозивно растојание. Технологијата за чувство на јаглерод користи стратешки поставени јаглеродни влакна за да се усогласи чувството. Tecflo Technology користи прогресивни должини на хосел, единствени ширини и конструкции за да ги оптимизираат перформансите.