Животен Пат Жените Блаже Фау Кожа Облечени Клин Сандали
  • Обновено

Животен Пат Жените Блаже Фау Кожа Облечени Клин Сандали

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Запалете ја ноќта со овие прекрасни и разноврсни пумпи за облекување од Life Stride. Мазна сатенска ткаенина горниот дел во стил на пумпа за облекување, погоден за облекување на секоја облека и совршен за одење со мал црн фустан. Заострен, лесно зашилен прст, плисиран сатенски преклоп со квадратна метална тока акцент. Мазна постава, амортизирана влошка за удобност. Флексибилен фустан влечење надворешен ѓон, соодветна боја 2 " заострена пета со среден висок фустан. Женски Клин Сандали. Вештачка Кожа. Облечен Средината.