Wofedyo Колено Високи Чизми Жени Дами Мода Еднобојна Плетена Уста Прилагодлива Тока Внатрешни Клинови Чизми Женски Чизми
  • Обновено

Wofedyo Колено Високи Чизми Жени Дами Мода Еднобојна Плетена Уста Прилагодлива Тока Внатрешни Клинови Чизми Женски Чизми

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 39 САД : 7.5 ЕУ : 40 ЈП : 25. Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Големина : 37 САД : 6. Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25.