Поврзете Ја Играта, Вклучува Боење И Лист За Активност
  • Обновено

Поврзете Ја Играта, Вклучува Боење И Лист За Активност

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Наредете ги, блокирајте ги противниците и добијте 4 дискови со иста боја по ред за да победите. ВОЗБУДЛИВА СТРАТЕШКА ИГРА : Предизвикајте пријател да владее со мрежата! Стратегијата ја придвижува конкуренцијата во оваа класична игра Поврзи 4. Играта Поврзи 4 е одличен избор за датум на игра, активност на дождлив ден или во секое време кога вашите деца сакаат забавна игра да си играат со пријател. КЛАСИЧЕН ПОВРЗЕТЕ 4 ИГРА : Се Сеќавам игра Поврзете 4 игра како дете? Запознајте ги вашите деца со класичната игра Поврзете 4 и уживајте во играњето на оваа забавна стратешка игра заедно. Ова издание на играта вклучува забавен лист за активности за деца. ВКЛУЧУВА ЗАБАВЕН ЛИСТ СО АКТИВНОСТИ : ова издание на играта вклучува лист со активности за деца со активност за боење, лавиринт, поврзување на точките и многу повеќе. Потребно Е Собрание За Возрасни. ЗАБАВНА ИГРА ЗА ДЕЦА : Продолжете со традицијата на играње на играта Поврзи 4, класична игра на стратегија за 2 играчи.