Inked keto, keto леб, палео фондација кето овластено, мастило кето семе, броење
  • Обновено

Inked keto, keto леб, палео фондација кето овластено, мастило кето семе, броење

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Inked keto, keto леб, Paleo Foundation Keto Certified, Inked Keto Seeds, 1 Count. Одличен извор на влакна - не производ со малку маснотии. Содржи 2,5g маснотии по порција. Погледнете ја панелот за исхрана за содржина на маснотии; Нето јаглени хидрати 11g вкупно јаглени хидрати помалку 10 G диетални влакна помалку 1g шеќер ALC. е еднаква на 0 G нето јаглехидрати.; Нема вештачки вкусови или бои; Нема додаден шеќер; 45 калории по парче . Кето пријателски.