Навиваат НАС БЈД Кукла, Сд Кукли Топката Заеднички КУКЛА НАПРАВИ САМ Играчки Со Целосна Облека Чевли Перика Шминка, Најдобар Подарок За Девојки-Плитки
  • Обновено

Навиваат НАС БЈД Кукла, Сд Кукли Топката Заеднички КУКЛА НАПРАВИ САМ Играчки Со Целосна Облека Чевли Перика Шминка, Најдобар

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : . Покрај тоа што ќе спарите разновидна облека за неа, можете да дадете и име за оваа кукла, бидејќи е смешна и креативна. Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Изработен е од пластичен и платнен материјал. Висината на производот е околу 30 см. Нашиот производ е погоден за девојче. Име На Предметот : Кукла. Материјал : Пластика, Ткаенинакарактеристики : Компактен, Лесен, Прекрасен. Детали За Големината : . Висина : 30см/11.81 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . Пакетот Вклучува : . 1 х Кукла покрај тоа што ќе спарите разни алишта за неа, можете да дадете и име за оваа кукла, бидејќи е смешна и креативна. Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Изработен е од пластичен и платнен материјал. Висината на производот е околу 30 см. Нашиот производ е погоден за девојче.