Fanенски фанатици брендирани со зелени зелени заливот Пакерс според правилата со маица со врат V-вратот
  • Обновено

Fanенски фанатици брендирани со зелени зелени заливот Пакерс според правилата со маица со врат V-вратот

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дозволете им на сите да знаат дека сте посветен обожавател на Грин Беј Пакерс со тоа што ја грабнавте оваа стилска фанатици брендирани од маицата правила. Заедно со ласкава V-врат, оваа маичка има живописна графика на градите за да го покаже вашиот дух. Плус, џебот на градите ви овозможува да држите мали најважни работи додека се расположите за пакувачите на Green Bay. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Јака без ознака. Официјално лиценциран. V-врат. Лев џеб на градите. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Потресени детали за гроздобер изглед. Заоблен полите. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Краток ракав. Графики за печатење на екран.