Јадете Спиење Кошарка Повторете Го Женскиот Фустан Со Прашка Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка Долги Макси Фустани За Забава На Плажа
  • Обновено

Јадете Спиење Кошарка Повторете Го Женскиот Фустан Со Прашка Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка Долги Макси Фустани За Забава

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јадете Кошарка За Спиење Повторете Го Женскиот Фустан Со Прашка Секојдневен Лабав Фустан За Лулашки Долги Макси Фустани За Забава На Плажа 95% Полиестер, 5% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Изработен од полиестер, овој фустан е лесен и малку растеглив за удобност и издржливост. Фустанот е без ракави и има прилагодливи ремени за да ви даде секси, трендовски и тенок изглед што може да се носи лежерно со потпетици, сандали, влечки, апостолки, патики или палта. Имаме осум големини за да изберете Од : С, 1/2 Биста : 88см/34.7", Должина : 126см/49.6",М, 1/2 Биста : 92см/36.2", Должина : 127см/50",Л, 1/2 Биста : 96см/37.8", Должина : 128см/50.4",XL, 1/2 Биста : 100см/39.4", должина : 129см/50.8",2хл, 1/2 биста : 104см/40.9 инчи, должина : 130см/51.2 инчи,3хл, 1/2 Биста : 108см/42.5", Должина : 131см/51.6",4хл, 1/2 биста : 112см/44.1", должина : 132см/52",5xl, 1/2 биста : 116cm/45.7 во, должина : 133cm/52.4 во, забелешка : овој производ е во европска големина.