Божиќен Снешко Фрли Ќебе Црвено Божиќно Ќебе Мека Кадифен Топла Зимска Кабина Фрли Празник Роденден Божиќни Подароци
  • Обновено

Божиќен Снешко Фрли Ќебе Црвено Божиќно Ќебе Мека Кадифен Топла Зимска Кабина Фрли Празник Роденден Божиќни Подароци

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив. Супер меко и одлично чувство за рацеЦелосно отпорен на смалување и отпорен на брчки. Нашето ќебе има текстура слична на кадифе, многу меко чувство на рака, против пилинг, против брчки, антиалергија, без губење на косата и други карактеристики. АПЛИКАЦИЈА СЦЕНА : Погоден за кревет, троседот, кампување или патување, многу топло. Тоа е најдобриот подарок за семејството и пријателите. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : машина за перење, сушење на ниска температура, не користете белило. Посебна Забелешка : податоците За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката е во рамките на 2-4см е нормална. Забелешка За боја : Различни монитори, приказот на бојата ќе има грешка, до вистинската примена боја ќе преовладува. Количина : едно парче. Дизајн Забелешка : Еднострано Печатење. материјал : фланелен.