Бојд Спиј Јорк 8 Средно Чувство Хибридна Мемориска Пена И Внатрешен Душек, Близнак
  • Обновено

Бојд Спиј Јорк 8 Средно Чувство Хибридна Мемориска Пена И Внатрешен Душек, Близнак

DEN 2399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пристигнува компресирана и кутија, едноставно распакувајте, одвиткајте и проширете. 10 години ограничена гаранција производителот. Произведено Во Косово. Јорк 8 " хибридниот душек има мека, контурирачка мемориска пена чувствителна на притисок и комбинација од удобна пена ватирана во капакот што додава нежна, но сепак насочена поддршка.