Нелизгачки Клип За Коса Чипка Лак Клип За Коса За Жени Елегантен Шармантен Додаток За Коса Со Цветен Вез Нелизгачки Нежен На Скалпот Совршен За Сам
  • Обновено

Нелизгачки Клип За Коса Чипка Лак Клип За Коса За Жени Елегантен Шармантен Додаток За Коса Со Цветен Вез Нелизгачки Нежен На

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на предметот : Материјал За Клип За Коса : Ткаенинапол : Женски Стил : Корејски Стилкарактеристики : Чипка,Везови Со Цвеќиња, Детали За Големината На Лакот : Должина : 18см/7.09" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Клип за Коса должината на овој производ е 18 см.