Loveубовта Ели Скринчи Мејсон тегла за коса PDQ
  • Обновено

Loveубовта Ели Скринчи Мејсон тегла за коса PDQ

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ели е lубител на убавината и сите работи прилично. Таа ужива да собере додатоци за коса кои го изразуваат чудесниот шарм што таа го исцрпува. Таа има колекција на предмети што предизвикуваат радост и се уникатни како и таа. Loveубовта Ели додатоци за коса се дизајнирани да ви дадат доверба и талент што отсекогаш сте сакале да бидете тренд сетер. ! Тоа е одличен асортиман на лесен за употреба секој ден грешки кои се модерни и дизајнирани со класични неутрални бои. Овој сет од 8 парчиња содржи четири меки, без оштетувања, три клипови за коса од коса-една црна, една чиста, една сребрена-и лесна, проucирна, одржлива тегла со метален капак. Тоа е сè што ви треба за совршен стил! И, мулти-употреба тегла може да ги чува вашите додатоци за коса или што било друго за кое можете да помислите. Затоа, глам со loveубовта на секојдневниот шик на Ели, неутрален тегла. Loveубов Ellie 8 PC Scrunchie Mason Jar Set Pdq.