Девојки за печатење без ракави за девојчиња од мармелата, со големини 7-16
  • Обновено

Девојки за печатење без ракави за девојчиња од мармелата, со големини 7-16

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршена облека за сезоната. Вашата девојка ќе го сака овој стилски и удобен фустан од мармелата. Капка фустан од половината. Полка точка. Тексас. 100% полиестер. Свртете ја облеката во внатрешноста на машината измијте ладен нежен циклус со слични бои.