Кајануо Вечерни Фустани За Жени Дозвола За Враќање На Училиште Матурска Облека Фустан За Жена Женски Рамо Набрзина Возбуда Свечена Вечер Фустанлим Макси Фустани
  • Обновено

Кајануо Вечерни Фустани За Жени Дозвола За Враќање На Училиште Матурска Облека Фустан За Жена Женски Рамо Набрзина Возбуда Свечена

DEN 421.28

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : 1.Цветниот дизајн може да ве направи поубави и виталност, 4. ?●Стил на совпаѓање● : долгиот фустан има јасен преглед и е совршено усогласен со високи потпетици.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој лесен, 2 Комплети е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Полиестерски Жигонгпатерн Тип На Шема : Ностил : Лежерна Должина : Редовна Хуета : Молив : Одговара на големината На дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан ?Кајануо Вечерни Фустани За Жени Дозвола За Враќање На Училиште Матурска Облека Фустан За Жена Женски Рамо Набрзина Возбуда Свечена Вечер Фустанлим Макси Фустани. ?Quodication quode : Совршен Фустан Без Ракави За Роденденска Забава, Коктел, Запознавање, Секојдневно Носење, Свадба, Враќање Дома, Матурска Вечер, Ноќно Излегување, Плажа, Одмор, Одмор, Плажа, свадбени гости, Вечерни Забави, Состаноци, Гала и Други Прилики.