МАСКИ 3Д Скутер, Катбој
  • Обновено

МАСКИ 3Д Скутер, Катбој

DEN 1104.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте им на вашите деца скутерот за кој отсекогаш сонувале Со ПЈ Маската Катбој 3д Скутер ЗА Само Балансирање! Нашиот 3Д скутер ЗА мали деца и деца на возраст од 3 години е крајната играчка за мали деца за активни деца кои сакаат вежбање и на отворено! Овој скутер со 3 тркала е дизајниран со уникатна стабилна платформа и тркала со безбедна ролна, одржувајќи го возачот на скутер почетник безбеден и под контрола додека ги учи основните моторни вештини за рамнотежа и координација. Без разлика дали ви треба лесен за употреба скутер за деца што штотуку почнуваат да учат или стилски и забавен скутер за да ги задоволите дури и вашите најактивни деца, СКУТЕРОТ За Самобалансирање На PJ Маската Catboy 3 D ве покри!.