Класичен блок монограм срам, карамел
  • Обновено

Класичен блок монограм срам, карамел

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Classic Block Monogram Sham, Caramel : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во Карамел и Браун за оваа уметничка управувана срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена во САД на полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Достапни големини : Стандард, Кинг. Машинско миење и суво.