Чудо девојки на нација со двојно крпа, чипка, големини 4- & плус
  • Обновено

Чудо девојки на нација со двојно крпа, чипка, големини 4- & плус

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одете со протокот. Слатко стилизираниот селанец на чудо нација е подготвен за што и да има денот. Од училиште до специјална прошетка, овој врв е сето тоа и повеќе. Опуштена и проточна со фронт на тантела, таа ќе го сака трендот-десен стил на овој симпатичен врв. Спарете го со фармерки или хеланки за сензационален изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадрат V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги блузонски ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Faux-чипка предност; печатење на сите. Залепете го селанецот за девојчиња од чудо нација.