Оригинален алтернативен печат
  • Обновено

Оригинален алтернативен печат

DEN 271.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригинален алтернатор заптивка Оригиналниот алтернатор заптивка е компонента за замена на OES која ги обезбедува истите перформанси, издржливост и животен век како и вашата фабричка оригинална опрема. Карактеристики и придобивки : Дел за замена на ОЕС за оригиналната фабричка компонента на вашето возило што нуди квалитет, сигурност и издржливост на ОЕ произведени на спецификација на ОЕС за вклопување, форма и функција оригинален алтернатор.