Едноставно Daisy 2 '3' патент лента Chenille килим, правлива виолетова
  • Обновено

Едноставно Daisy 2 '3' патент лента Chenille килим, правлива виолетова

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете поп боја и забава во вашиот дом со едноставно Daisy 2 'x 3' правлива пурпурна патент лента од нашата колекција на крајбрежните мирни. Секој ќе ужива во стилот донесен во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.