КАМЕРА ЗА ВИДЕО НАДЗОР 10мил Црвена ЛЕД СИЈАЛИЦА ИР Инфрацрвена Табла За Светилки
  • Обновено

КАМЕРА ЗА ВИДЕО НАДЗОР 10мил Црвена ЛЕД СИЈАЛИЦА ИР Инфрацрвена Табла За Светилки

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена за вашиот скршени или истрошени IR предводена одбор, погоден ЗА ВИДЕО НАДЗОР безбедносни камери.Ова е ir предводена табла за БЕЗБЕДНОСНИ камери ЗА ВИДЕО НАДЗОР.Одлични перформанси без многу потрошувачка на енергија.Заменете ЈА ЛЕД-таблата за вашата скршена или истрошена лед-табла.Вградено коло за автоматска заштита од оштетување на таблата со висок напон.Забелешка : Само Ir ПРЕДВОДЕНА Табла, клиентите треба да купат леќи за адаптер(не се вклучени овде), самостојно склопување.ЛЕР Број : 24материјал : Пластифицирана Светла Боја : Црвен Дијаметар На Сијалицата : 5ммцентар Дијаметар На Дупката : 17мминфрацрвена Лед Табла Големина : 55 х 12мм / 2,2 х 0,47 инчи (Д х Ч)Тежина : 22гпакет Содржина : 2 х Инфрацрвена ЛЕД Табла само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Тип на светилка : 10мил Инфрацрвена ЛЕР. Име на производот : Инфрацрвена Предводена Табла. Напон : DC 12 V. Инфрацрвена Бранова Должина : 850n M. Агол На Гледање : .