ДизајнАрт „Битуменски цут x“ боемски панел за завеси
  • Обновено

ДизајнАрт „Битуменски цут x“ боемски панел за завеси

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Боја : црна. Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. - Полу-ласка ленена постелнина. Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. - Машински перење. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими .