Покани за машка чипка на Фубу
  • Обновено

Покани за машка чипка на Фубу

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезете во овие патики со чипка од Фубу за класичен удобност и елегантен стил. Дизајнирани со низок профил и тркалезна престилка, тие ве носат низ вашите обични денови со леснотија. Спарете ги со омилените фармерки или шорцеви и која било кошула во вашиот случајен плакар и излезете за вашата авантура за следниот викенд. Материјал : Горна : 50% полиуретан/50% полиестер; ВОЛО : 100% полиестер; Outsole : 100% гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : чипка од. Машки патики со чипка од Фубу.