Дами Длето Црно Бирање Црн Кожен Часовник
  • Обновено

Дами Длето Црно Бирање Црн Кожен Часовник

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модерен и класичен, овој фантастичен дамски часовник ќе биде совршен подарок за тие посебни жени во вашиот живот.Тежина : 0.0013 фунти материјал : Нерѓосувачки Челик, Крокодил Врежана Вистинска Кожа Тип : Рачен Часовник Пол : женски раце : Сребрена Боја На Тонестрап : Црна Кутија И Материјал За Враќање На Куќиштето : Движење Од Нерѓосувачки Челик : Јапонски Кварц (Управуван Со Батерија)Кристален Материјал : Минерална Затворач : Должина На Лентата : 8-инчна ширина на ременот : 14ммказа големина : 27ммказа дебелина : 8ммдијална Боја : Длабочина На Отпорност На Црна Вода : 3број : markпски кристали маркери ограничена Гаранција За Животно Движење Вашиот Предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.