Секако Дека Сум Во Право
  • Обновено

Секако Дека Сум Во Право

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Мочка! - Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај направи 15oz чаша за кафе втисната со сликата на сликата. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 15oz е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита.