Традиционална жетва 54 88 Табела за хартија
  • Обновено

Традиционална жетва 54 88 Табела за хартија

DEN 222.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Начин на славење на традиционалното покритие на табелата за хартија за жетва додава погодност и забава на вашата празнична забава. Пакетот вклучува 1 табела со мерење на табелата 54 ”x 88” за да можете да ја украсите табелата за забава. За повеќе забава, обидете се да ја закачите табелата на wallидот за да ја користите како позадина на фотографијата за вашиот штанд со фотографии и забавни семејни фотографии! Начин на славење на насловните страни се совршени дополнувања во вашиот дом. Традиционална табела за хартија за хартија 54 "x 88", 1 CT за еднократна употреба за лесно чистење. 54 "x 88". Празнични тикви, тиквички и лисја од есен, не го донираат овој капак на табелата за да додадат традиционален изглед на вашата табела за Денот на благодарноста. Тешка должност. Може да се меша и да се совпаѓа со други прибор за јадење и декор.