Платно Шиење Ткаена Торба Knан Чанта За Плетење Преносни Торби За Купување За Жени
  • Обновено

Платно Шиење Ткаена Торба Knан Чанта За Плетење Преносни Торби За Купување За Жени

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Име : ?Слама?Платно?Големина на торба : ?дното?за?30*20*12см/11.81*7.87*4.72 нематеријал : ?платно?+?јагода?мода?стил : ?ткаени?багаж?облик : ?овалопенинг?метод : ?отворенпопуларен?елементи : ?плетење рамо?ремен?број : ?не?прерамка?големина : ?среден стил : ?Корејски?стилбојка : ?овална?оригинал?коноп,?овална?бело?крпа?Листа : 1*?Слама?платно?торба?со?Шамија Стилски и Елегантен : со уникатен класичен дизајн, овие чанти за плажа од canан и платно изгледаат особено стилски и елегантни. Голем Капацитет : капацитетот е доволно голем за да задоволи многу потреби. Тие можат да се користат како торби за плажа и торби за торби, торби за складирање играчки, ткаени кеси, вреќи со вино, паркови или стадиони, училници и слично. Заштита на животната средина : чантата се одликува со природна, одржлива, повеќекратна употреба и може да се рециклира. Практично И Модно : оваа елегантна и издржлива сламена платнена торба комбинира практичност и сладост. Применливи Прилики : Погоден За запознавање, работа, шопинг, секојдневен живот, патувања, забави на плажа, училиште и бизнис. Може да се користи во текот на целата година.