Адаптер ЗА TC Helicon VoiceLive Допир Вокални Ефекти Процесор Кабел За Напојување Кабел Батерија Полнач
  • Обновено

Адаптер ЗА TC Helicon VoiceLive Допир Вокални Ефекти Процесор Кабел За Напојување Кабел Батерија Полнач

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИСПРАВЕН Адаптер ЗА TC Helicon Voice Live Допир 2 Вокални Ефекти Процесор Кабел За Напојување Кабел Батерија Полнач Спецификации : AC влезен напон... 100-240vac (Глобална). Влезна фреквенција .....47-63хз. Струја НА наизменична струја (макс.) …….20а/230В. регулација На Линијата (целосно оптоварување)....±0.5%. Врв - до-врв бран....