Пфисир Менс Цветни Печати Обични Маици Копче До Маици Блуза Сива 2XL
  • Обновено

Пфисир Менс Цветни Печати Обични Маици Копче До Маици Блуза Сива 2XL

DEN 335.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина НА ознака XL - - - - - Рамо : (20.6") -Должина : (32.8") -Должина : (29. Материјал : мешавина од памук. Големина на ознака 3 XL - - - - - Рамо : (22.Добредојдовте Во Нашата Продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. Пакет Вклучени : 1 х Машки Врвови.3") -Ракав : (10.8") -Должина : (33. Забелешка : . Големина на ознака 2 XL - - - - - Рамо : (21.4") -Должина : (31,5").