Blueair Blue чиста автоматска Аурора светлина пред-филтер, стапици од ткаенини пред филтер за миење садови, миленичиња коса и прашина, зелена боја, зелена
  • Обновено

Blueair Blue чиста автоматска Аурора светлина пред-филтер, стапици од ткаенини пред филтер за миење садови, миленичиња коса

DEN 3199.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Извадете ја надворешноста на пред-филтерот на ткаенината за да се отстранат видливата прашина и нечистотија толку често колку што сакате. Пред-филтер во бојата на Арктичката патека доаѓа стандард со прочистувач на воздухот.Blueair пред-филтер во Aurora светлосна боја за синиот чист 411 прочистувач на автоматски воздух. Достапно во пет бои пред филтер инспирирани од природни скандинавски пејзажи; Арктичка патека, зимска трска, архипелаг песок, Аурора светлина и ноќни бранови. Пред-филтерот за шарена ткаенина го продолжува животот на примарниот филтер, фаќајќи големи честички како што се прашина, лен, полен и миленичиња коса. Ткаенината ви овозможува да ја прилагодите бојата за да одговараат на вашиот стил, како и да го продолжите животот на примарниот филтер, фаќајќи големи честички во воздухот, како што се прашина, лен, полен и миленичиња. Скриениот оддел во пред-филтерот на ткаенината го задржува кабелот за напојување скриен од вид. Висат да се исушат. Кога бара подлабоко чиста, фрлете ја ткаенината во машината за перење на нежен, низок температура циклус.