Патување Колекција Жени Џини Лизга На Блок Пета Мазга Пумпа
  • Обновено

Патување Колекција Жени Џини Лизга На Блок Пета Мазга Пумпа

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ширина На Чевли : Средна. Надворешен материјал : вештачки. Обложена влошка и наредена блок пета го заземјуваат изгледот за удобно подигнување. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Стил На Пети : Зашилен. Ширина На Чевли : Средна. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6.