Хенки Панки Потпис Чипка Викини, XL, Интуиција
  • Обновено

Хенки Панки Потпис Чипка Викини, XL, Интуиција

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чипка Со Потпис Хенки Панки Викини 482374 е прекрасна и удобна гаќичка во стилот на бикини во чипка со истегнување на хенки Панки. Оваа гаќи со целосна покриеност се одликува со стилски дизајн На v-front. Гаќи во стилот на бикини во чипка со истегнување на хенки Панки. Се вклопува пониско на колковите. Целосна покриеност во задниот дел. Идеален под здолништа и фустани. Произведено во САД.