IMOUSES80L ADESSO 2.4 GHZ БЕЗЖИЧНА СИНА ТКАЕНИНА МИНИ ОПТИЧКИ ГЛУШЕЦ, 5-КОПЧЕ ТКАЕНИНА СУРФА
  • Обновено

IMOUSES80L ADESSO 2.4 GHZ БЕЗЖИЧНА СИНА ТКАЕНИНА МИНИ ОПТИЧКИ ГЛУШЕЦ, 5-КОПЧЕ ТКАЕНИНА СУРФА

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Искусете нови нивоа на продуктивност Со Безжичниот Мини Глушец Адесо i Mouse S80. Овој напреден безжичен глушец ви нуди 30 стапки безжична слобода и ги елиминира ограничувањата што често ги предизвикуваат жичните глувци. Неговиот метод за следење на оптичкиот сензор ви овозможува да работите на повеќето површини со подобра брзина и точност. Покрај тоа, глувчето вклучува вградена РЕЗОЛУЦИЈА НА ДПИ од 800/1200/1600 ДПИ за прецизно навигација и брзо маневрирање. Оптичкиот мини глушец од безжична ткаенина има стилска и мека површина од ткаенина од твид, која е модерна, отпорна на влага и издржлива. Сите овие карактеристики, вклучувајќи ја и неговата пренослива, компактна мини големина, обезбедуваат одлична контрола, минимално движење на рацете и глушец со кој можете да одите или да патувате насекаде.Повеќе Од Производителот Канцелариски Производи.