Линум Домашен Текстил Турски Памук Марипоза Украсен Комплет За Крпи За Раце
  • Обновено

Линум Домашен Текстил Турски Памук Марипоза Украсен Комплет За Крпи За Раце

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашите украси не се комплетни без извонредни везени крпи за удобност на вашето семејство и гости. Крпите Марипоза имаат пеперутки од апликација калико и се исечени со граница со калико. Облак меки и супер абсорбента, овие луксузни, издржливи крпи го задржуваат својот кадифен изглед по миењето. Колекцијата Пешкири Марипоза носи дух и богатство во вашиот домашен декор и прави одличен подарок! Везени пеперутка дизајн. 100% Премиум Турски Памук. Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи. Машинско перење ладно, Без белило, суво или суво чистење. Комплетот вклучува 2 крпи за раце(16 "х 30"). Произведено Во Турција. Гордо Украсени ВО САД.