Кандо Делукс Терапија Со Вода Комплет За Водни Вежби
  • Обновено

Кандо Делукс Терапија Со Вода Комплет За Водни Вежби

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Делукс комплет за водни вежби вклучува појас за џогер, пар рачни шипки и пар манжетни за глуждот. Изработена од пловна и издржлива мека и неабразивна затворена пена. Материјалот тежи малку на копно, но кога се во вода, овие вежби со мал удар додаваат отпор на вашите движења. За водни вежби рутини и рехабилитација. делукс комплет, (појас за џогер, манжетни за глуждот, рачни шипки), голем, црвен Изработен од пловна и издржлива мека и неабразивна затворена клеточна пена. Латекс Слободен. За водни вежби рутини и рехабилитација.