Ликвит ОСНОВИ Акрилна Боја, оз. Цевка, Зелено Светло
  • Обновено

Ликвит ОСНОВИ Акрилна Боја, оз. Цевка, Зелено Светло

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален за почетници, студенти, училници и проекти во заедницата, оваа акрилна боја со квалитет на ученикот дава сигурни резултати и одлична покриеност. Прекрасен вовед во својствата и квалитетите на акрилната боја, ОСНОВИТЕ акрилната боја ви овозможува да ја истражите теоријата на бои, да креирате живописни слики или мурали во заедницата по прифатлива цена. Не-пожолтување. Мат финиш. Го држи ап печатот ОД АКМИ и е безбеден за едукативна употреба.